Tisk

KURZ: Účetní a daňové aktuality 2019. Pozn. KURZ JE JIŽ OBSAZEN

Datum zahájení:
1. září 2019
Datum ukončení:
8. září 2019
Kód:
19019

Popis

Kurz je již obsazen!!!!

Termín: 1. – 8. září 2019.... 

Místo konání: Hotel Occidental Cala Viñas ****, Mallorca

Přednášející: Ing. Dana Vankeová – certifikovaná účetní, zkušená lektorka účetní a daňové problematiky

Program kurzu: Program kurzu bude obsahovat informace o nejdůležitějších změnách, které rok 2019 přinese do účetnictví, daní, obchodního práva a dalších souvisejících oblastí. Kurz je určen všem, kdo chtějí mít jistotu, že jim neuniknou důležité informace, bez nichž nelze kvalitně zastávat funkce účetních, auditorů, daňových poradců a dalších ekonomických pracovníků. Podrobný program kurzu bude doplněn později ve vztahu k vývoji legislativy.

Cena: Kč 28.900,-- pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena obsahuje: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Mallorca - Praha, transfery v cíli zájezdu (letiště – hotel – letiště), ubytování, stravu formou all inclusive, kompletní pojištění (léčebné výlohy, úraz, odpovědnost za škodu a storno zájezdu) a kurzovné. B

 

Informace o destinaci – Mallorca: Mallorca je největší z Baleárských ostrovů, který svým návštěvníkům nabízí vše, co si mohou přát. Divoké skalnaté pobřeží na západě ostrova, dlouhé pláže s jemným pískem na jihu a na severu, klidné a romantické zálivy ve východní části ostrova, všudypřítomné průzračné moře, původní větrné mlýny ve vnitrozemí, turistická letoviska s různými kategoriemi hotelů, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu i malé rybářské vesničky, kde se zastavil čas. K procházkám láká hlavní město Baleárských ostrovů – Palma de Mallorca, jíž dominuje gotická katedrála La Seu a úzké uličky s mnoha obchůdky a restauracemi lákajícími k posezení. Kdo je unaven rušnějším prostředím kosmopolitního města, může relaxovat třeba pozorováním ptáků v přírodní rezervaci S’Albufera na severu ostrova, projížďkami na kole po četných turistických stezkách nebo při návštěvě podmořského světa v aquariu, které nadchne děti i dospělé. Mallorca zůstane už napořád ostrovem, na který nebudete moci zapomenout a na který se budete chtít vracet. 

 

Hotel Occidental Cala Viñas**** Moderní sedmipodlažní hotel je umístěn v mírném kopci s krásným výhledem na moře a nachází se v zátoce cca 2 km od střediska Magalluf a cca 25 km od letiště. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo před hotelem, lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Cestovní kancelář: Zájezd samotný pořádá CK Čedok a.s. 

 

Cestovní kancelář: Zájezd samotný pořádá CK Čedok a.s. Pořadatel kurzu: Provozovatel webového portálu www.vseprocetni.cz 

 

Pořádá: BEZVA SERVIS, s.r.o. Veverkova 1343/1, 500 02 Hradec Králové

Kontakt: mobil: +420 724 355 889 www.vseproucetni.cz 

 


Zarezervovat kurz: KURZ: Účetní a daňové aktuality 2019. Pozn. KURZ JE JIŽ OBSAZEN

Zde se můžete přihlásit na seminář. Můžete se buď nejprve registrovat (DOPORUČUJEME) anebo se registrovat nemusíte a můžete rovnou přistoupit k vyplnění přihlašovacího formuláře. Záleží na Vás.

Cena za jednotku

Informace o účastníkovi

Fakturační adresa

Potvrzuji svůj souhlas se všeobecnými podmínkami. *

* Vyžadováno

Kategorie

Přiřazené tagy